Marcin Gierczak

Utworzono:

12.04.2017

Zwycięstwo na początek rundy

W rozegranym w niedzielę, 2 kwietnia meczu rocznika 2005 II ligi okręgowej grupy 4 (RW) na boisku w Pruszkowie Znicz Pruszków B podejmował beniaminka Przyszłość Włochy. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem żółto-czerwonych 2:0. Na początku mecz był wyrównany lecz w miarę upływu czasu Znicz zaczął uzyskiwać przewagę. Efektem tego była bramka strzelona przez Huberta Dominikowskiego w 22 min, który na prawym skrzydle otrzymał podanie ze środka od Tomasza Łapińskiego, wbiegł z piłką w pole karne i strzałem pod poprzeczkę pokonał bramkarza gości. Na przerwę drużyny schodziły z wynikiem 1:0 dla Znicza. Na początku drugiej połowy goście zaatakowali oddając kilka strzałów na bramkę żółto -czerwonych jednak nie sprawiły one żadnych kłopotów bramkarzowi gospodarzy. Ponownie drużyna Znicza zaczęła przeważać i udokumentowała to bramką strzeloną przez Huberta Dominikowskiego w 55 min. Tym razem Kosma Pasternak minął na lewym skrzydle kilku rywali, wbiegł w pole karne i zagrał piłkę wzdłuż bramki gdzie Hubert dopełnił formalności strzelając do siatki. Znicz kontynuował ataki jednak bez efektu i wynik meczu nie uległ już zmianie.