Liga zimowa - wyniki

W sobotę 16.01.2016 Błonianka podzielona na dwie drużyny rozegrała kolejne mecze w lidze zimowej.

Błonianka I rozegrała w dniu dzisiejszym dwa mecze z bardzo wymagającymi przeciwnikami. Pierwszy mecz zagraliśmy z drużyną KS Konstancin która była bardzo dobrze wyszkolona technicznie, zorganizowana w obronie i szybko przesuwająca się po boisku. Mimo tak wymagającego przeciwnika nasi zawodnicy zagrali bardzo dobre spotkanie. Dużo akcji ofensywnych, strzałów i parad bramkarzy, oraz to czego brakowało w poprzednich meczach ambicja i zaangażowanie wszystkich zawodników. Drużyna chciała ten mecz wygrać, walczyliśmy jeden za drugiego, widać było że każdy z zawodników grał odpowiedzialnie i nie popełniał prostych błędów. Przez większość meczu przeciwnik był na prowadzeniu i musieliśmy gonić wynik, jednak przyszedł taki moment że to my przejęliśmy inicjatywę wyrównaliśmy stan meczu na 4:4 i wydawać by się mogło że tylko kwestią czasu będzie strzelenie zwycięskiej bramki. Chęć zwycięstwa i duże zaangażowanie w grę ofensywną zgubiła nas i w ostatniej akcji meczu nie zdążyliśmy wrócić za przeciwnikiem który strzelił nam bramkę na 4:5. Każdy z zawodników pokazał w tym meczu charakter co bardzo cieszy trenera, bo w takich momentach tworzy się drużyna.

W meczu zagrali:  Maks, Wachnik, Kinga, Miki, Kapi, Buźka, Michał

Bramki strzelili: Buźka as.Kinga, Miki as.Buźka, Miki, Buźka

Błonianka - Konstancin 4:5

.

Drugi swój mecz tego dnia Błonianka I zagrała z drużyną ZWAR-u.

Nie było już tak dobrze jak poprzednio, szybko stracona bramka na początku meczu uśpiła nas. Zwar grał szybko i dokładnie będąc przy tym bardzo skuteczny w ataku. Poprzedni mecz bardzo nas zmęczył i nie nadążaliśmy za przeciwnikiem, który zbyt łatwo wchodził w nasze pole karne zdobywając kolejne bramki. Na pewno nie odpuściliśmy i wybiegaliśmy ten mecz. Gra z takim przeciwnikiem to kolejna nauka dla naszej drużyny, trzeba tylko wyciągać wnioski z popełnianych błędów.

W meczu zagrali: Maks, Wachnik, Kinga, Miki, Kapi, Buźka, Michał

Honorową bramkę strzelił Buźka.

Błonianka - ZWAR 1:12

Błonianka II również w dnu dzisiejszym rozegrała dwa mecze.

Pierwszym przeciwnikiem był Wicher Kobyłka. Tyko pierwsza połowa była dość wyrównana z akcjami z jednej jak i z drugie strony. Druga połowa to skuteczna gra ofensywna przeciwników i popis gry indywidualnej zawodnika z Kobyłki, który z łatwością strzelał nam kolejne bramki.  Niestety ale brakuje w drużynie dyscypliny taktycznej, dobrego ustawiania się na boisku i momentami wyglądało to jak gra podwórkowa, każdy biegał gdzie chciał.

W meczu zagrali: Igor, Paczesny, Maciek, Michał, Paweł, Cypek

Bramki strzelili: Paweł, Cypek

Błonianka - Wicher 3:13

.

W drugim meczu zagraliśmy ze zdecydowanie słabszym przeciwnikiem którym był zespół PRO FUTURO.

Mecz był bardzo wyrównany, jednak nasza gra ofensywna wyglądała dużo lepiej, sporo akcji ofensywnych i dobrych strzałów. Nadal największą bolączką było ustawianie się na boisku, szczególnie w bloku obronnym. Obrońcy wychodzili bardzo wysoko pod grę i nie wracali na swoje pozycje, czego efektem było dużo akcji sam na sam z bramkarzem po stronie PRO FUTURO. W związku z tym że był to już drugi mecz i poszczególnym zawodnikom brakowało sił zawodnicy z "I'" musieli pomóc i wchodzili na zmiany, co znacznie poprawiło naszą grę.

Zagraliśmy w składzie: Igor, Maciek, Bartek, Paweł, Michał, Cypek, Kinga, Maks, Wachnik, Buźka.

Bramki strzelili: Buźka, Buźka as.Maks, Cypek as.Michał, Michał, Wachnik

Błonianka - PRO FUTURO 5:4

LINK do wyników i tabel z Ligi zimowej