Liga zimowa - wyniki

W sobotę obie grupy Błonianki rozegrały swoje kolejne mecze w lidze zimowej.

Jako pierwsza do boju ruszyła Błonianka II która wystąpiła w składzie:

Maks, Michał, Wachnik, Kamil, Marcin, Cypek, Paweł, Maciek, Jordan

Od samego początku widać było że przerwa od ostatniej kolejki ligowej była za długa. W meczu chłopcy z Błonianki nie potrafili pokazać tego co potrafią. Mimo że przeciwnik nie był bardzo wymagający nasza gra wyglądała bardzo słabo. Chłopcy od początku starali się realizować założenia przedmeczowe, czyli cierpliwe konstruowanie akcji od obrony i wymianę jak największej ilości podań. Niestety ale mimo małej presji przeciwnika nasi obrońcy grali bardzo nerwowo i popełniali masę błędów, czego efektem była stracona bramka. Na palcach jednej ręki można policzyć akcje w których wymieniliśmy więcej niż 3-4 podania. Widząc że rozgrywanie nam nie idzie, zawodnicy zaczęli stosować prostsze środki, czyli grali dłuższymi piłkami na zawodników ofensywnych, którzy starali się jak najszybciej doprowadzić do sytuacji strzeleckiej czego efektem było sześć zdobytych bramek. Mimo okazałego zwycięstwa, trener nie jest zadowolony z postawy zawodników, a w szczególności z tego że nie włożyli w mecz tyle serca i zaangażowania ile powinni.

FA WILANÓW 06 - BŁONIANKA II   (1:3 ; 0:3)  1:6

Bramki strzelili: Kamil x3 , Marcin x2, Cypek

.

W kolejnym meczu zaprezentowała się Błonianka I, która wystąpiła w składzie:

Igor, Kinga, Mikołajczyk, Miki, Dawid, Kapi, Jordan, Oli, Buźka.

Zawodnicy wyszli na ten mecz nastawieni pozytywnie i bardzo pewni siebie. Zaczęło się zgodnie z planem wysoki pressing szybki odbiór piłki i łatwo zdobyta bramka. Później zaczęliśmy grać spokojnie piłką, za spokojnie i zaczęliśmy popełniać proste błędy co bardzo szybko wykorzystali zawodnicy przeciwnej drużyny i wyrównali stan meczu. Troszkę słabiej wypadli zawodnicy pierwszego składu, chyba głównie dla tego że zlekceważyli na początku przeciwnika, który widząc nieporadność w naszych poczynaniach poczuł że może osiągnąć dobry wynik i w pierwszej połowie postawił wysokie warunki. Druga połowa to dużo lepsza gra i większa pewność siebie, co przełożyło się na dużą liczbę bramek. Najbardziej cieszy trenera że będzie miał ból głowy żeby zestawić skład na mecze ligowe. Wszyscy zmiennicy którzy zagrali zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i widać było że wnoszą coś do zespołu i to oni chcą być pierwsi. Cieszy dobra skuteczność Buźki i mądrość Dawida, który widząc nieporadność bramkarza gości starał się go zaskoczyć strzałami z daleka, co mu się udało. Zawodnicy starali się realizować założenia taktyczne przez większość spotkania z czego trener jest zadowolony, jednak nie jest zadowolony z niedokładności podań i błędów indywidulanych poszczególnych zawodników.

OKS SŁUŻEW - BŁONIANKA I (1:2 ; 1:9) 2:11

Bramki strzelili: Buźka x4, Dawid x3, Miki, Oli, Kapi, samobój