Liga zimowa - wyniki

Błonianka I swój kolejny mecz w lidze zimowej rozegrała z drużyną WAP Ursynów.
Przeciwnik kompletnie nam nie znany, jednak widać było z rozgrzewki że potrafi grać w piłkę, ale chyba najbardziej widoczna była przewaga fizyczna nad naszym zespołem.
Błonianka nie przestraszyła się przeciwnika i zaczęła mecz bardzo dobrze zdobywając bramkę jako pierwsza. Radość jednak nie trwała długo, dobrze zbudowany zawodnik drużyny przeciwnej przyjął piłkę na połowie boiska i kropnął jak z armaty doprowadzając do remisu.
Ta sytuacja dobrze zadziałała na nasz zespół, który co chwilę zagrażał bramce WAP-u. Prowadziliśmy grę i przeważaliśmy, wydawało się że tylko kwestią czasu będą kolejne bramki dla Błonianki. A tu niespodzianka, gapiostwo i nieporadność w obronie doprowadziły do tego że tracimy bramkę na 1:2. Drużyna WAP Ursynów widząc że nie może dać sobie rady z dobrze grającym zespołem Błonianki w tym meczu ograniczała się do gry długimi podaniami i strzałami z dystansu, co kilkukrotnie zagroziło słabo spisującemu się w tym dniu Igorowi. Błonianka mimo niekorzystnego wyniku grała konsekwentnie swoje długo utrzymywała się przy piłce i z cierpliwością konstruowała akcje ofensywne. Bardzo ważną bramkę na 2:2 po akcji indywidualnej zdobył Oli. Ten gol dodał nie tylko pewności siebie strzelcowi, ale również całemu zespołowi. Błonianka zaczęła iść za ciosem i zdobywała kolejne bramki, niestety nie ustrzegliśmy się prostych błędów po których łącznie straciliśmy aż cztery bramki. Najważniejsza rzecz która zwraca uwagę to że Błonianka przez cały mecz starała się prowadzić grę, długo utrzymywała się przy piłce i nie pozwoliła przeciwnikom nawet przez chwilę pomyśleć że są lepsi od Błonianki. Cieszy duży procent celnych podań, bardzo mało strat, ale przede wszystkim dobra, szybka i aktywna gra w odbiorze piłki.

BŁONIANKA I - WAP URSYNÓW   12:4

Zagraliśmy w składzie: Igor, Kinga, Dawid, Miki, Oli, Buźka, Kamil, Jordan, Wachnik

Bramki strzelili: Kinga x3, Oli x3, Buźka x2, Wachnik x2, Dawid, Miki

TABELA , WYNIKI  LIGI ZIMOWEJ

.

Błonianka II rozegrała swój mecz z liderem ligi zimowej zespołem ZWAR-u II W-wa.

Od samego początku Zwar ruszył ostro na Błoniankę podchodząc bardzo wysokim pressingiem nie pozwalając na swobodne rozgrywanie piłki. Ciężko grało się naszym zawodnikom, nie potrafiliśmy skonstruować akcji zespołowej, większość akcji ofensywnych to indywidualne szarże poszczególnych zawodników. Przeciwnicy górowali nad nami pewnością siebie i szybkością w swoich poczynaniach. Pocieszającym może być fakt że poszczególni zawodnicy starali się realizować założenia, choć nie zawsze im to wychodziło. Zabrakło konsekwencji w ustawianiu się w obronie i dobrym kryciu. Najjaśniejszą postacią tego spotkania był Jordan, który dwoił się i troił żeby pomóc zespołowi w osiągnięciu korzystnego wyniku.

BŁONIANKA II - ZWAR II    1:14

Zagraliśmy w składzie: Maks, Mikołajczyk, Michał, Jordan, Kapi, Cypek, Marcin, Paczesny, Paweł

Honorowe trafienie zanotował Jordan

TABELA, WYNIKI LIGI ZIMOWEJ