OBÓZ SPORTOWY - Informacja

Szanowni Państwo w związku z bardzo dużym zainteresowaniem Klubów ośrodkami sportowymi, musimy do 10.04.2016r. określić ilość miejsc która nas interesuje w celu rezerwacji.

W związku z powyższym proszę wpisywać się na listę u kierownika drużyny Pana Tomasza Kozłowskiego najpóźniej do dnia 10.04.2016r.

OBÓZ PIŁKARSKI - LATO 2016

KĘTY - położone w województwie małopolskim, w Kotlinie Oświęcimskiej, w dolinie rzeki Soły. Kęty należą do podkarpackiej strefy klimatycznej. Miasto położone jest na skrzyżowaniu dróg biegnących z Krakowa do Bielska-Białej i ze Śląska przez Oświęcim do Żywca. Atrakcję stanowi zabytkowy Rynek ze średniowiecznym układem uliczek oraz XIX wieczne kamieniczki. Walory rekreacyjno-sportowe miasta to: kryta pływalnia, hala sportowa, kompleks obiektów sportowych, ośrodek rekreacyjno-sportowy z boiskami do tenisa, siatkówki, piłki koszykowej.

ZAKWATEROWANIE: Hotel Relax *** o doskonałym umiejscowieniu, wysokim standardzie usług i przyjaznej atmosferze. Położony jest w spokojnej, cichej i zielonej dzielnicy Kęt ok.1200 m od Rynku Głównego. Zakwaterowanie w komfortowych pokojach 2,3,4 z pełnym węzłem sanitarnym, TV. Obok Hotelu znajduje się: stadion piłkarski, trawiaste boisko treningowe, „ORLIK”, kort tenisowy, Basen w odległości 500 metrów zlokalizowany w Ośrodku Sportu i Rekreacji. Korzystamy z obiektów sportowych Klubu Hejnał Kęty.

WYŻYWIENIE: 4 posiłki dziennie (śniadania i kolacje w formie bufetu); wyśmienita kuchnia dostosowana do potrzeb małych sportowców.

PROGRAM WYJAZDU:

- 9 dniowy pobyt w Hotelu Relax *** w Kętach (9 dni / 8 noclegów)

- treningi piłkarskie na boiskach naturalnych oraz na boisku ze sztuczną nawierzchnią „Orlik”

- 3 h treningów (1,5 po rano, 1,5 po południu)

- sparingi

- zajęcia na basenie / 4 dni x 1 h

- badania dla każdego zawodnika / badania motoryczne: profil rozwojowy zawodnika, kompleksowa ocena zdolności motorycznych która pozwala wyznaczyć podstawowe parametry zawodnika tj.: szybkość, zwinność, wytrzymałość, moc kończyn górnych i dolnych oraz analiza składu ciała

TERMIN: 16.08.2016 – 24.08.2016

CENA OBEJMUJE:

- zakwaterowanie w pokojach 2, 3, 4 osobowych z łazienkami, TV.

- całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja)

- woda dla zawodników

- zajęcia na boiskach i basenie (wg programu)

- opieka medyczna (lekarz na wezwanie)