Rodzinny Piknik Piłkarski 2016

Rodzinny Piknik Piłkarski - Relacja

To już w Klubie Sportowym Błonianka tradycja, gdy pod koniec czerwca organizowany jest Rodzinny Piknik Piłkarski. Tegoroczna edycja była już trzecią z kolei i na pewno nie ostatnią. Piknik jest dla dzieci czasem wytchnienia, ale także zabawy po trudach piłkarskiego sezonu, a ten był dla nas niezwykle udany. Jak zawsze na naszych młodych piłkarzy czekało wiele sprawnościowych wyzwań na specjalnie przygotowanych stanowiskach. Wszyscy uczestnicy wykonywali zadania z pełnym zaangażowanie przy dopingu swoich rodziców. Mimo zakończonych rozgrywek, najliczniejszą widownię gromadziły mini turnieje piłkarskie, które były pełne emocji i zwrotów akcji. Po raz pierwszy na naszym pikniku była możliwość zobaczenia i zapoznania się z wyposażeniem samochodu strażackiego oraz policyjnego. Dla wszystkich uczestników przygotowano również owoce oraz smakołyki z grilla. Piknik to także czas podsumowań mijającego sezonu. Każdy z trenerów krótko ocenił zmagania ligowe swoich podopiecznych. Następnie zostały wręczone przez przedstawicieli Gminy Błonie statuetki dla wyróżniających się zawodników w sezonie 2015/2016. Kolejny Piknik już za rok w ramach Głównych Obchodów 100-lecia Klubu Sportowego Błonianka! Sukces Rodzinnego Pikniku Piłkarskiego nie byłby możliwy bez udziału i pomocy wielu osób i podmiotów.

Dziękujemy wszystkim członkom KS Błonianka, zawodnikom drużyny rezerw KS Błonianka, rodzicom oraz uczniom z Zespołu Szkół nr 1 im. Melchiora Wańkowicza w Błoniu. Dziękujemy również Komisariatowi Policji w Błoniu oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Błoniu.

Ponadto podziękowania kierujemy do sponsorów, a w tym roku byli to: Gmina Błonie, Dawtona, Czesio Energy Drink, Fanex, Frutim Tmp Kulisiewicz, P.H. Pazal Paweł Zaleski, Handel Hurtowy Piotr Sioch oraz piekarnia Kołakowscy & Piotrowscy. Projekt współfinansowany ze środków Gminy Błonie w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań Gminy Błonie w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu w 2016 roku.

G A L E R I A      Z D J Ę Ć