Zasłużona wygrana w Komorowie

W niedzielne popołudnie Błonianka II rozegrała swój drugi mecz ligowy. Naszym przeciwnikiem była drużyna z Komorowa. Od samego początku to drużyna Błonianki kontrolowała wydarzenia na boisku i prowadziła grę. Przeciwnicy ograniczali się do długich wybić piłki i gry z kontrataku. W pierwszej kwarcie gra toczyła się na połowie Komorowa. Sygnał do odważniejszej gry zaraz na początku dał Jordan zdobywając piękną bramkę z za pola karnego. Zaczęliśmy grać szybciej i stworzyliśmy sobie kilka dobrych sytuacji, jednak przeciwnicy też mogli pokusić się o bramkę wyrównującą. Druga kwarta to już zdecydowana przewaga naszego zespołu. Najpierw Michał podwyższył na 2:0 po strzale z rzutu wolnego, a później po świetnej akcji indywidualnej wyłożył piłkę jak na tac Jordanowi który dopełnił formalności i było 3:0. Trzecia kwarta to jeszcze lepsza gra i duży luz, co przełożyło się na kolejne świetne sytuacje i bramki.

Z minuty na minutę Błonianka grała coraz lepiej i pewniej, jednak żeby nie było tak kolorowo to trzeba zwrócić uwagę na bardzo słabą skuteczność w akcjach ofensywnych. W wielu sytuacjach nie potrafiliśmy "wbić" piłki do bramki. Doskonałe sytuacje zmarnowali chyba wszyscy zawodnicy: Paweł, Oli, Cypek, Kamil, Jordan. Maks (chybił z karnego)

Szkoda że skuteczność zawiodła bo wynik mógł być okazalszy.

Zagraliśmy w składzie: Maks, Michał, Jordan, Paczesny, Oli, Kamil, Cypek, Mikołajczyk, Marcin, Paweł.

Bramki strzelili: Jordan x3, Paczesny x2 (1asysta), Michał (1 asysta), Kamil (2 asysty)

FC Komorów II - Błonianka II Błonie 1 :7