Słaba gra z Babicami

W środę rozegraliśmy grę kontrolną z Naprzód GOSiR Stare Babice. W meczu zagrali głównie zawodnicy którzy nie brali udziału we wczorajszym meczu ligowym. Miał to być kolejny sprawdzian i nauka dla naszych zawodników. Od początku do końca przewagę mieli zawodnicy gości, przewyższali naszych zawodników szybkością zwinnością i chęcią gry. W naszym zespole na przyzwoitym poziomie zagrali Wachnik K., Oli, Kapi. Inni wypadli słabiej, ale starali się, biegali, walczyli, chcieli grać. Jednak byli też tacy którym się nie chciało, mam nadzieje że wiedzą o kim mowa i bardzo proszę żeby zastanowili się czy chcą grać w piłkę, bo szkoda wysiłku kolegów z drużyny którym chciało się grać.

Zagraliśmy w składzie: Igor, Wachnik K., Michał, Bartek P., Oli, Michalski K., Chechłacz K., Kamil Ś., Bartek M., Cypek, Marcel F.

Wynik: 2:5

Bramki strzelili: Oli, Kamil Ś.