Turniej "Dla Patryka"

W dniu 31 maja br. na stadionie Klubu Sportowego Błonianka odbył się charytatywny turniej piłki nożnej pod hasłem „Dla Patryka”. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli Burmistrz Zenon Reszka oraz Starosta Jan Żychliński.
Celem przyświecającym organizacji turnieju była pomoc dla wychowanka oraz zawodnika KS Błonianka – Patryka Smolińskiego. Patryk podczas jednego z treningów doznał bardzo poważnej kontuzji kolana. Uiszczone przez uczestników turnieju wpisowe zostanie całkow...icie przekazane na pokrycie kosztów operacji i długiej rehabilitacji.
W turnieju udział wzięło ok. 60 dzieci w wieku 8-10 lat, które zostały podzielone przez trenerów na 10 zespołów rywalizujących w dwóch kategoriach wiekowych. Po zaciętej rywalizacji zostali wyłoni zwycięzcy. Najlepsze drużyny zostały nagrodzone pucharami, zaś każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal z rąk głównego bohatera tego dnia – Patryka Smolińskiego.
Dziękujemy Gminie Błonie oraz Powiatowi Warszawskiemu Zachodniemu za ufundowanie pucharów oraz medali dla zawodników. Dziękujemy również firmom Hołda Team P.H.U oraz Frutim Tmp Kulisiewicz S.C. za przekazanie słodyczy oraz owoców dla uczestników turnieju.

Klasyfikacja końcowa turnieju dla rocznika 2005/2006.

1. HISZPANIA  skład (Puchalska Kinga, Fabiański Marcel, Piątkowski Gracjan, Bielecki Jasiek, Krzemiński Szymon)

2. ANGLIA  skład (Cieśliński Maciek, Kozłowski Mikołaj, Lenarczyk Mikołaj, Piotrowski Kacper, Staśczak Karol, Paczesny Bartosz)

3. POLSKA  skład (Wachnik Kacper, Łoskot Mateusz, Wiśniewski Igor, Bolanowski Karol, Cybulski Maciej)

4. BRAZYLIA  skład (Chechłacz Kacper, Wadecki Cyprian, Lesiński Dawid, Stodulski Nikita, Witkowski Dawid)

5. FRANCJA  skład (Kozłowski Michał, Dobrowolski Tymon, Ostrowski Piotr, Siemiak Cyprian, Wojciechowski Łukasz)

6. ARGENTYNA  skład (Śliwiński Kamil, Kiczyński Szymon, Lernaciński Kamil, Majtczak Kacper, Woźnicki Michał, Bielicki Jacek)

Klasyfikacja końcowa turnieju dla rocznika 2007/2008/2009

1. POLSKA  skład (Chodkowski Maksymilian, Suchorab Bartosz, Dunajewski-Kulisz Janek, Fabiszewski Szymon)

2. FRANCJA  skład (Bartko Łukasz, Pocztowski Michał, Górski Bartosz, Kozłowski Filip)

3. HOLANDIA  skład (Flisiak Hubert, Ostrowski Olgiert, Zieliński Janek)

4. BRAZYLIA skład (???)

Wielkie dzięki wszystkim którzy wzięli udział w turnieju i wsparli ten szczytny cel, podziękowania należą się również tym co nie mogli uczestniczyć w turnieju, ale również dołożyli swoją cegiełkę.

Wielkie podziękowania dla Burmistrza Zenona Reszki i Starosty Jana Żychlińskiego za ufundowania pucharów i medali.

Powiązana galeria: