Autor:

Marcin Gierczak

Utworzono:

26.09.2016

W rozegranym w niedzielę, 25 września meczu rocznika 2005 III ligi okręgowej grupy 4 na boisku MOS Pruszków FC Komorów podejmował Znicz Pruszków B. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem żółto-czerwonych 6:2. Znicz od początku meczu osiągnął przewagę i już w 4 min wyszedł na prowadzenie gdy po nieudanej próbie wybicia piłki z pola karnego przez obrońcę FC Komorów dopadł do niej Damian Raczkiewicz i strzałem przy słupku zdobył gola. Już w 8 min było 2:0 gdy po indywidualnej akcji prawą stroną, skuteczny strzał z boku pola karnego oddał Hubert Dominikowski. Żółto-czerwoni nadal atakowali, jednak nieskutecznie. W 22 min gospodarze egzekwowali rzut rożny i w zamieszaniu na polu karnym Piotr Kąkol strzelił bramkę dla FC Komorów pokonując Piotrka Warycha. Znicz nadal przeważał i przed przerwą, w 30 min kolejna indywidualna akcja Huberta Dominikowskiego prawą stroną zakończona strzałem z boku pola karnego okazała się skuteczna. Na przerwę żółto-czerwoni schodzili z prowadzeniem 3:1. Po przerwie nasi zawodnicy nadal kontynuowali ataki i efekt przyszedł w 35 min. Akcja prawą stroną Huberta Dominikowskiego, zagranie piłki wzdłuż linii bramkowej i Damian Raczkiewicz dopełnia formalności podwyższając na 4:1. Kilkadziesiąt sekund później kopia poprzedniej akcji, lecz w roli podającego Damian Opłocki i ponownie Damian Raczkiewicz strzela do pustej bramki. Przeciwnicy chwilę później, w 37 min, wykorzystali błąd obrony Znicza, do prostopadłej piłki doszedł Mikołaj Romankiewicz i strzelił do siatki ponad interweniującym Frankiem Olszewskim. W 40 min akcję lewą stroną przeprowadził Maciej Rebzda, jego strzał odbiła bramkarka FC Komorów, ale do piłki dopadł Adam Olędzki i płaskim strzałem podwyższył wynik na 6:2. Do końca meczu Znicz nadal przeważał jednak zawodnicy byli mniej skuteczni i rezultat się już nie zmienił.