Marcin Gierczak

Utworzono:

06.10.2016

Kolejna wygrana Znicza na własnym boisku

W rozegranym w sobotę, 1 października meczu rocznika 2005 III ligi okręgowej grupy 4 na boisku w Pruszkowie Znicz Pruszków B rywalizował z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem żółto-czerwonych 3:0. Od początku meczu gospodarze uzyskali znaczącą przewagę i już w 3 min objęli prowadzenie. Marcel Szwakopf przeprowadził akcję lewą stroną boiska, minął trzech rywali i oddał strzał z pola karnego. Piłka odbita przez bramkarza Pogoni spadła pod nogi Maćka Rebzdy, który z bliska skutecznie uderzył. Na podwyższenie prowadzenia trzeba było czekać do 18 min gdy po indywidualnej akcji lewą stroną strzał Kosmy Pasternaka został odbity przez bramkarza, ale w zamieszaniu podbramkowym Kosma ponownie doszedł do piłki i skierował ją do siatki. Pierwsza połowa meczu zakończyła się prowadzeniem żółto-czerwonych 2:0. Na początku drugiej połowy Znicz zdobył kolejną bramkę. W 32 min Dawid Filicha wycofał piłkę z rzutu rożnego do Marcela Szwakopfa, a strzał Marcela z dystansu zaskoczył bramkarza gości. Mimo kolejnych okazji dla gospodarzy do końca meczu wynik nie uległ już zmianie.