Autor:

Marcin Gierczak

Utworzono:

13.10.2016

W rozegranym w niedzielę, 9 października meczu rocznika 2005 III ligi okręgowej grupy 4 na boisku w Pruszkowie Znicz Pruszków B rywalizował z Żyrardowianką Żyrardów. Spotkanie zakończyło się remisem 0:0. Od początku meczu gospodarze atakowali, jednak goście skupieni na obronie skutecznie powstrzymywali żółto-czerwonych. W pierwszej połowie Znicz, po prostopadłych podaniach, stworzył dwie dogodne sytuacje jednak w obu przypadkach bramkarz Żyrardowianki skutecznie bronił. Goście, po błędzie obrońców Znicza, mieli jedną okazję na strzelenie bramki lecz Franek Olszewski skutecznie interweniował. W drugiej połowie ataki Znicza były żywsze, niestety nie przyniosło to efektu bramkowego. Zarówno prostopadłe podania jak i strzały z dystansu nie doprowadziły do zdobycia przez zawodników żółto-czerwonych zwycięskiej bramki.