Autor:

Marcin Gierczak

Utworzono:

08.06.2017

W rozegranym w sobotę, 3 czerwca meczu rocznika 2005 II ligi okręgowej grupy 4 (RW) na boisku w Pruszkowie Znicz Pruszków B podejmował Piasta Piastów. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem żółto-czerwonych 3:0. Na początku mecz toczył się w wolnym tempie, lecz po pierwszym kwadransie gry Znicz zaczął osiągać przewagę. Efektem przewagi był gol zdobyty w 25 min. Akcję prawym skrzydłem przeprowadził Adam Olędzki, wbiegł w pole karne i oddał strzał, który bramkarz gości odbił przed siebie. Piłka trafiła do Kosmy Pasternaka, który z bliska ponad leżącym bramkarzem strzelił do siatki. Na przerwę drużyny schodziły z wynikiem 1:0 dla Znicza. W drugiej połowie żółto – czerwoni nadal przeważali i przyniosło to efekt w 47 min. Prostopadłe podanie Damiana Opłockiego przejął w polu karnym Kosma Pasternak i celnie strzelił obok bramkarza Piasta. Żółto-czerwoni nie przestawali atakować i w 51 min Kosma Pasternak przejął piłkę po wybiciu z autu na po lewej stronie boiska na połowie rywali, wbiegł w pole karne i strzałem z ostrego kąta w krótki róg bramki zaskoczył bramkarza gości ustalając wynik meczu.